Zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w warsztatach metodycznych dla nauczycieli języka niemieckiego jako języka obcego. Warsztaty organizowane są w Miśni (Niemcy) przez saksoński Krajowy Urząd ds. Szkoły i Edukacji (LASUB Radebeul). Na bazie porozumienia o współpracy pomiędzy SBI i ODN w warsztatach wziąć mogą udział cztery osoby z naszego województwa. W tym roku warsztaty odbędą się w terminie od 06.08.2018 r. do 17.08.2018 r.

Uczestnicy warsztatów pokrywają wyłącznie koszty własnej podróży. Całodzienne wyżywienie oraz noclegi w zamku "Siebeneichen" w Miśni są bezpłatne.

Zgłoszenia udziału w warsztatach proszę dokonać najpóźniej do 15.05.2018 r. za pomocą formularza elektronicznego. Ze względu na ograniczoną liczbę uczestników o zakwalifikowaniu na warsztaty decyduje kolejność zgłoszeń.

Szczegóły dotyczące przebiegu warsztatów odnajdziecie Państwo w załączonym programie lub w ODN u dra Lecha Sałacińskiego: mailowo - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie pod nr 68 328 64 58.

Strefa osobistego rozwoju

Badania i analizy

Spotkania z TI w ODN

 

baner lubuskie

 ojczyzna 100

 logo szkola dla rodz wych

 

  logo klub nauczyciela 

 

szkola zdrowie

 

czytamy

 

pbw

 

PITax