Informacje ogólne i formularz zgłoszeniowy

Nabór na kursy językowe prowadzony jest do 30 września 2017.
Osoby zainteresowane dokonują rejestracji drogą on-line poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Dokładne terminy rozpoczęcia zajęć dla poszczególnych kursów w roku szkolnym 2017/2018 zostaną podane w październiku br. po zebraniu grupy oraz przeprowadzeniu testów poziomujących wśród osób zarejestrowanych. Osoby te, drogą mailową, zostaną zaproszone na spotkanie organizacyjne.
W chwili obecnej oferta dotyczy kursów w zakresie języka angielskiego, duńskiego, francuskiego, hiszpańskiego, niemieckiego, rosyjskiego i włoskiego.

Kurs standardowy

To oferta przygotowana z myślą o osobach dorosłych. Program kursu oparty jest na poziomach biegłości językowej według Europejskiej Skali Opisu Kształcenia Językowego, od A1 dla osób początkujących do C1 dla osób zaawansowanych. Liczebność grupy: 8-10 osób. Elastyczne podejście do harmonogramu kursu (święta, ferie, wakacje). Lektorzy z pełnym wykształceniem filologicznym i doświadczeniem zawodowym w pracy z osobami dorosłymi. Podręczniki uczestnicy kursu zakupują we własnym zakresie, po uzgodnieniu tytułu z lektorem.

60 zajęć

45 minutowych

490 zł

 

Formularz zgłoszeniowy

Regulamin uczestnika i płatności

Harmonogram zajęć grup komercyjnych:

 

Kontakt:

Kierownik kursów języka obcego

  • Magdalena Szendi, tel. 68 328 64 54, kom. 512 399 945, emailbutton Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Biuro Obsługi Klienta

  • Marzena Cielecka, tel. 68 328 64 39 (płatności)

 

Strefa osobistego rozwoju

Badania i analizy

Spotkania z TI w ODN

 

baner lubuskie

 ojczyzna 100

 logo szkola dla rodz wych

 

  logo klub nauczyciela 

 

szkola zdrowie

 

czytamy

 

pbw

 

PITax